پیام تسلیت مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه یاسوج

پیام تسلیت مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه یاسوج بمناسبت نخستین سالگرد شهادت شهید سلیمانی

حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس ، این سربازان دلیر و سلحشور، هم مزد مجاهدت خویش را در پوشیدن ردای سرخ شهادت گرفتند و هم خدای رحمن مهرشان را در دل همه انسانهای آزاده و ستمدیده مهر نمود که : «إنّ الّذین آمنوا و عملوا الصّالحات سیجْعل لهم الرّحْمن ودًّا»(مریم/۹۶). اینجانب با دلی آکنده از غم و حسرت در فقدان و ماتم سربازان دلیر و ولایت مدار ، سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را محضر حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف ، و رهبر معظم انقلاب و همه دلسوختگان خاصه جامعه دانشگاهیان ، تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

باسمه تعالی

ولا تحْسبنّ الّذين قتلوا في سبيل اللّه أمْواتًا بلْ أحْياءٌ عنْد ربّهمْ يرْزقون ﴿آل‌عمران ۱۶۹﴾

فراموش نخواهیم کرد آن هنگام که در اولین ساعات بامداد جمعه ۱۳ دیماه ۹۸ ، شلیک پهباد شیطان بزرگ آمریکا، بر شیشه عطر و گلاب اصابت کرد و ملک و ملکوت را از رائحه ی ناب ترین گل‌های بوستان اولیاء الله ، عطرآگین کرد. این واقعه عظیم به مثابه مصیبت عظمی برای جامعه اسلامی است. حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس ، این سربازان دلیر و سلحشور، هم مزد مجاهدت خویش را در پوشیدن ردای سرخ شهادت گرفتند و هم خدای رحمن مهرشان را در دل همه انسانهای آزاده و ستمدیده مهر نمود که : «إنّ الّذین آمنوا و عملوا الصّالحات سیجْعل لهم الرّحْمن ودًّا»(مریم/۹۶).

درس عزّت ،مجاهدت ، اخلاص ، معنویت و ولایت مداری و در یک کلمه جامعیت ارزش های یک انسان ولایی در مکتب سلیمانی، بایستی هم در دانشگاه و هم در همه مکاتب تربیتی ، فرزندان امروز و فردا را تربیت کند که امروزه بیش از هر زمان دیگری محتاج زمینه سازان ظهور منجی عالم بشریت هستیم. شهادت حاج قاسم سلیمانی آنچنان زخمی کاری بر دل همه ایرانیان بلکه امت اسلامی ایجاد نمود که هیچ خبری حتی انتقام سخت محتوم هم نمی‌تواند از عمق این حزن و ماتم بکاهد. اینجانب با دلی آکنده از غم و حسرت در فقدان و ماتم سربازان دلیر و ولایت مدار ، سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را محضر حضرت ولی عصر عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف ، و رهبر معظم انقلاب و همه دلسوختگان خاصه جامعه دانشگاهیان ، تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

محسن قلندری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه یاسوج

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *