رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه یاسوج معرفی شد

در مراسمی، مسئولان قدیم و جدید دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه یاسوج، تکریم و معارفه شدند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه،  جلسه­ ی تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه یاسوج،  با حضور حجت ­الاسلام و المسلمین صادقی مدیر امور دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه­های کشور، رئیس و هیأت رئیسه دانشگاه یاسوج و جمعی از اعضای هیات علمی، علما و مسئولین استانی در سالن حوزه ریاست دانشگاه یاسوج با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید برگزار شد.

در ابتدای این مراسم که با ترنم سرود جمهوری اسلامی آغاز شد. ریاست دانشگاه یاسوج ضمن خیر مقدم به حجت الاسلام والمسلمین صادقی،  ایام محرم را تسلیت گفت و هفته دولت را گرامی داشت.

دکتر احمد عریان از زحمات و تلاش  حجت الاسلام نورمحمدی تقدیر کرد و ضمن خیر مقدم به حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای صادقی اظهار امیدواری کرد که با همکاری، همدلی و در جهت اجرای سیاست­های کلان و راهبردی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری تلاش شود و در این راستا دانشگاه یاسوج آمادگی هر گونه همکاری و مساعدت می ­باشد.

وی با اشاره به حادثه کربلا بیان کردند: امیرالمؤمنین (ع) فرموده " جهاد فی سبیل الله در باب  من ابواب الجنه فتح الله لخاصه اولیاء " بنابراین جهاد در راه خدا ویژه اولیای خاص الهی است.

حجت الاسلام نورمحمدی از همکاری و مساعدت ریاست محترم دانشگاه، هیأت رئیسه و مدیران قدردانی کردند. و افزود: جناب آقای دکتر عریان ، دارای تجربیات مفید و ارزشمندی است که در بسیاری از جلسات گره­های کور را باز می­کرد.

وی در پایان برای جناب حجت الاسلام قلندری آرزوی موفقیت نمود.

سپس حجت الاسلام و المسلمین قلندری مسئول جدید نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه یاسوج ضمن تسلیت دهه محرم و تبریک هفته دولت، برای حجت الاسلام نورمحمدی آرزوی موفقیت و سربلندی در مسئولیت­های جدید نمود. وی با اشاره به شرایط خاص کرونا اظهار داشت: در آینده دیدگاه­ها و برنامه ­های خود را در جلسات رسمی اعلام و اظهار خواهم نمود.

ایشان از ریاست دانشگاه تقدیر کرد و بیان داشت امیدواریم با هماهنگی و همدلی به سوی اهداف متعالی نظام و نهاد رهبری در دانشگاهها حرکت نماییم.

سپس دکتر علی علیزاده عضو هیأت علمی گروه ادبیات دانشگاه به نمایندگی از اعضای هیات علمی دانشگاه، طی سخنانی از زحمات و تلاش­های جناب حجت الاسلام نورمحمدی قدردانی کرده و برای ایشان سلامتی و موفقیت آرزو کردند.

در پایان حجت الاسلام والمسلمین صادقی مدیر امور دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای کشور طی سخنانی، ایام حزن و اندوه سیدالشهداء (ع) را تسلیت گفت و از ریاست،  هیات رئیسه و میهمانان حاضر در جلسه قدردانی کردند.

وی در خصوص حادثه کربلا اظهار کرد: سیستانی ها اولین کسانی بودند که برای خون خواهی حادثه کربلا قیام کردند و این افتخار بزرگی برای ما ایرانی هاست که قبل از عراق قیام کرده ایم،قیامی که سراسر نور و رحمت است .

در حال حاضر شبهاتی د رخصوص عزاداری امام حسین (ع) مطرح می شود که باید بگویم فلسفه ی کربلا و عزاداری سرور و سالار شهیدان، برای افزایش خوبی های ما و زدودن بدی های ماست که در اهداف و منشور متعالی امام حسین (ع) و قیام آن نهفته است .

وی در پایان به ویژگیهای یک روحانی نهاد رهبری در دانشگاه پرداخت و بیان کرد : روحانی دانشگاه، پدر معنوی مجموعه است که کسی را از خود نمی راند بلکه برای ارشاد، جذب و دلگرمی مجموعه تلاش می کند .

 در پایان ابلاغ جناب حجت الاسلام قلندری قرائت و با اهداء لوح های تقدیر از زحمات حجت الاسلام نور محمدی قدردانی شد  .

کلمات کلیدی
Sanaz Hoseinzadeh
تهیه کننده:

Sanaz Hoseinzadeh

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *