همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، قبر شهید گمنام در دانشگاه یاسوج، گلباران شد

در اولین روز گرامیداشت هفته دفاع مقدس، دانشگاهیان با حضور در یادمان شهیدگمنام دانشگاه، یاد و خاطره شهدا و همه رزمنگان دفاع مقدس را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، این برنامه به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی ، نهاد رهبری، شورای فرهنگی و بسیج کارکنان در دانشگاه یاسوج برگزار شد .

به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس در آغازین روز جمعی از مدیران، اعضای هیئت علمی، کارکنان و تشکل های دانشجویی در میدان استاد دانشگاه یاسوج اجتماع و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره  ایثارگران دفاع مقدس تا مزار شهید گمنام دانشگاه یاسوج راهپیمایی و در گلزار این شهید اجتماع و ضمن غبار روبی، مزار این شهیدگمنام را گلباران کردند .

در ابتدای این مراسم دکتر دهبانی پور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه گفت : ثبات و استقلال امروز کشور،  مرهون جانفشانی شهدا، جانبازان و ایثارگرانی است که در طول دفاع مقدس از کیان این مملکت دفاع کردند .

 معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با توجه به اهمیت مسائل فرهنگی در دانشگاه گفت: در حال حاضر رسالت همه ارکان دانشگاه هم افزایی جهت حسن اجرای رسالت های فرهنگی است . وی در این خصوص گفت: خوشبختانه شرایط حاکم بر دانشگاه به گونه ای است که معاونت فرهنگی و دانشجویی و نهاد رهبر ی در دانشگاه یاسوج با هم فکری و تلاش مشترک به سوی اهداف مورد نظر نظام مقدس جمهوری اسلامی حرکت می کنند و این مایه خوشحالی و خرسندی است.

وی اجرای این سیاست را تداوم راه شهدا و ایثار همه کسانی دانست که برای استقلال و اقتدار نظام جانفشانی کردند .

در این مراسم دکتر دهبانی پور همچنین از تامین اعتبار برای تکمیل یادمان شهید در آینده ای نزدیک خبر داد .

 

کلمات کلیدی
Sanaz Hoseinzadeh
تهیه کننده:

Sanaz Hoseinzadeh

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *